Język: Polski

Proces tworzenia

Belgia znana jest jako światowa stolica produkcji najwyższej jakości karm dla zwierząt. To właśnie tu rozpoczyna się cały proces tworzenia idealnie dopracowanej karmy Petvita.

Skąd pochodzi Petvita?

Skąd pochodzi Petvita?

Zakład produkcyjny zlokalizowany w belgijskim porcie Gent jest specjalnie przystosowany do produkcji najwyższej jakości karmy dla zwierząt. Pieczołowicie dobrane komponenty łączone w idealnych proporcjach przez sprzęt najwyższej klasy przekładają się na wyjątkowy standard produktów - Super Premium.

Rozwiązania technologiczne

Rozwiązania technologiczne

Zastosowanie najnowszych technologii zapewnia zarówno walory energetyczne, jak i smakowe naszych wyrobów. Fabryka jest w pełni zautomatyzowana, co gwarantuje efektywność i elastyczność działań. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwalają wytyczać nowe standardy jakości zarówno dla naszych Klientów, jak i dla Konkurencji.
Wyjątkowa staranność dobierania i selekcjonowania składników najlepszego gatunku, w połączeniu ze specjalnie opracowanym systemem produkcji, odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających podopiecznych.
Innowacyjny proces tworzenia umożliwia przygotowanie w pełni naturalnych produktów, bez stosowania sztucznych barwników.

Najlepsi profesjonaliści

Wykorzystanie sprzętu produkcyjnego najwyższej klasy zapewnia otrzymanie idealnie dobranych proporcji składników, tworzących razem produkt perfekcyjnie dopracowany.
Szeroki wachlarz smaków i zróżnicowane właściwości karmy są w stanie zaspokoić potrzeby żywieniowe nawet najbardziej wybrednych pupili.
Specjalnie wykwalifikowany personel każdego dnia dba o zachowanie najwyższych standardów produkcji, w trosce o satysfakcję naszych Klientów.

Petvita to JAKOŚĆ

Wyjątkowe receptury przygotowane specjalnie z myślą o naszych czworonożnych przyjaciołach dają gwarancję smaku i zapewniają idealnie dobraną zawartość składników odżywczych.
Otrzymane liczne certyfikaty potwierdzają najlepszą jakość wyrobów Petvita.
Zadowolenie naszych Klientów i ich podopiecznych stanowi najlepszą gwarancję smaku i jest dla nas motywacją do poszukiwania jeszcze lepszych rozwiązań, odpowiadających najwyższym standardom.