Język: Polski

Kariera w Petvita Corporation

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Petvita Corporation aktualnie poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska. Jeżeli w tym momencie nie znalazłaś/eś oferty spełniającej Twoje oczekiwania, prześlij do nas swoje CV na adres: [email protected]

Zachowamy je w naszej bazie i jeśli pojawi się oferta pracy zgodna z Twoim profilem zawodowym, skontaktujemy się z Tobą.

Brand manager Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska pracy
  • zarządzanie produktem – wysokiej jakości karma dla psów i kotów (rozwój oferty produktowej)
  • pozyskiwanie nowych grup klientów w sektorze B2B
  • osiąganie założonego poziomu wielkości i rentowności sprzedaży powierzonej grupy produktowej
  • współudział w strategii produkcyjnej oraz nadzór nad jej realizacją
  • aktualizacja i budowanie potencjału rynkowego dla podległych produktów
  • przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej, monitoring rynku, trendów i konkurencji
  • analiza uzyskanych wyników
Wymagania
  • znajomość branży zoologicznej jest warunkiem koniecznym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysokie umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • komunikatywność, sumienność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kategorii B
  • efektywna organizacja czasu pracy
  • nastawienie na klienta i budowanie długotrwałych relacji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość skorzystania z pakietu MultiSport
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w przyjaznym środowisku
  • możliwości rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin