Karmy dla kotów Petvita

Petvita to producent karmy dla psów i kotów. Tym, co wyróżnia ją na rynku karm dla zwierząt domowych, jest wysoka jakość składników i dobranie ich w taki sposób, aby pokrywało zapotrzebowanie odżywcze pupili.

Dlaczego warto wybrać dla swojego kota karmę Petvita?

W przeciwieństwie do wielu karm, które można dostać w hipermarketach czy sklepach zoologicznych, produkty Petvity powstały zgodnie z podstawowymi zasadami żywienia kota. Producent zadbał o to, aby zapewnić kotu domowemu takie pożywienie, które dostarczy mu niezbędnych składników odżywczych. Podstawą diety naszego mruczka powinno być mięso – najlepiej wołowe lub drobiowe. W tę myśl zasadniczym składnikiem suchej karmy dla kotów Petvita jest właśnie mięso.

Petvita dla kotów to karma:

• holistyczna – ujmująca żywieniowe potrzeby kota w sposób całościowy i kompleksowy;
• w 100% bezzbożowa – bezglutenowa; zgodna z zasadami żywienia kota, niewypełniona tanimi zapychaczami;
• z dużą zawartością świeżego mięsa – czyli tego, co koty lubią najbardziej;
zawierająca BioBalance Formula;
• dobrze przyswajalna – nieobciążająca żołądka i łatwa w trawieniu;
• naturalna – przygotowana wyłącznie z naturalnych składników, pozbawiona sztucznych konserwantów i aromatów;
• smaczna – dobrze odzwierciedlająca gusty smakowe kotów, które z natury są wybredne i wymagające.

Suche i mokre karmy dla kotów – podstawa zbilansowanej diety

W utrzymaniu codziennej dobrze zbilansowanej diety kota może mu bardzo pomóc karma sucha. Pamiętajmy, że domowe drapieżniki z reguły nie trawią zbóż. Producent karm Petvita zadbał o to, tworząc pełnoporcjowe produkty bezglutenowe, bez GMO i ulepszaczy. W składzie karm suchych i mokrych znajdziemy wysoką zawartość świeżego mięsa, cenne składniki odżywcze takie jak wapń i fosfor oraz zdrowe kwasy Omega-3 i Omega-6.  Podając kotu tak przygotowaną karmę, możemy mieć pewność, że dostarczamy mu tego, co najlepsze. Dbamy o jego zdrowie i dobrą kondycję, a także o piękną sierść, zdrowe kości i zęby.

Karma mokra dla kotów marki Petvita na pierwszym miejscu zawiera również  świeże mięso (przygotowane metodą dehydratyzacji – nowoczesnej metody suszenia mięsa bez jego podgrzewania i utraty wartości odżywczych). Dodatkowo karma wzbogacona jest o probiotyki i prebiotyki. Ponadto, w karmie znajdziemy kwasy znajdujące się naturalnie w rybach. Zdecydowanie lepiej podać kotu taką karmę, którą faktycznie nasyci się na długi czas.

W jaki sposób dobrać karmę do potrzeb pupila?

Decydując się na żywienie psów suchą karmą i mokrą, należy zwrócić szczególną uwagę na zawarte w niej składniki. Zdecydowanie warto wybierać wyłącznie wysokiej jakości wyroby, mające w składzie co najmniej 70% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. Na pierwszej pozycji w składzie powinno znaleźć się mięso i podroby, dopiero w następnej kolejności, jako uzupełnienie, mogą pojawić się dodatki, między innymi warzywa.