Karmy dla psów Petvita

Karma dla psów Petvita – pożywna, naturalna i zdrowa

Petvita dla psów i kotów to karma:

• kompleksowa – pokrywająca zapotrzebowanie psa na białko, minerały; bogata w prebiotyki i probiotyki oraz w kwasy Omega-3 i Omega-6;
• w 100% bezzbożowa – bezglutenowa, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla psa i nie wywołuje u niego reakcji alergicznej;
• z dużą zawartością świeżego mięsa – które powinno stanowić podstawę diety pupila;
• zawierająca BioBalance Formula;
• łatwo przyswajalna;
• chętnie zjadana.

Wielu miłośników psów zastanawia się, w jaki sposób powinni karmić swojego pupila. Chcą zrobić wszystko, aby ich wierny czworonożny przyjaciel przez wiele lat towarzyszył im w doskonałym zdrowiu i kondycji. Dobrą strategią żywieniową dla czworonoga jest dieta z wykorzystaniem gotowych zestawów karmy suchej i mokrej. Karma dla psa mokra (w formie kuleczek lub pasztecików) oraz karma dla psa sucha ograniczają ryzyko błędu, które może powstać w czasie samodzielnego przygotowywania posiłków dla zwierzaka w postaci niedostarczenia mu cennych składników odżywczych. Jakość mięsa sprzedawanego w sklepach potrafi być różna, tak samo, jak jego świeżość. Karmiąc pupila gotową karmą suchą i karmą mokrą, przygotowaną pod opieką weterynarzy, mamy pewność, że czworonóg ma zbilansowaną dietę i zaspokojone wszystkie potrzeby żywieniowe.

Karmy Petvita to produkty holistyczne, powstałe w oparciu o naturalne składniki. Są pozbawione polepszaczy i konserwantów. Co ważne, nie znajdziemy w ich składzie zbóż, których pies nie trawi, a które są często dodawane do karm niskiej jakości przez producentów. Brak zbóż to zażegnanie ryzyka wystąpienia u psa reakcji alergicznych. Wykorzystanie nowoczesnego procesu dehydratyzacji, czyli specjalnej techniki suszenia mięsa bez jego podgrzewania sprawia, że z karmy nie uciekają cenne składniki odżywcze. Da zapewnienia psu zbilansowanej diety, karmy Petvita są uzupełniane o prebiotyki i probiotyki, a także o zestaw minerałów, kwasy Omega-3 i Omega-6, cynk i antyoksydanty. Atutem karm Petvita jest bez wątpienia ich smak wpisujący się w gust czworonogów.

Strategia żywieniowa oparta na karmach Petvita – spokój i pewność

Zwolennicy produktów marki Petvita cenią przede wszystkim fakt, że wiedzą, co dają do jedzenia swoim zwierzętom. Skład jest dobry – jasny i krótki. Właściciele psów nie muszą każdorazowo analizować składu gotowych produktów. Mogą w pełni zaufać producentowi. Karmy sprzedawane w supermarketach niestety nie dają tej pewności i komfortu – sami wiemy, jak niskiej potrafią być jakości.