Mięsne chrupki bezglutenowe – mięso z dzika i marchewka. Bezglutenowy przysmak dla psa

Mięsne chrubki bezglutrenowe dla psów

Petvita Mięsne chrupki bezglutenowe z mięsa dzika z marchewką

Mięsne chrupki to zdrowa, w pełni naturalna przekąska dla Twojego pupila. Została stworzona z aż 75% mięsa z dzika, marchewki i innych warzyw, aby była smakowita i dostarczała psom witamin i minerałów. Intensywny zapach skusi nawet największe niejadki. Chrupki polecamy szczególnie dla psów z alergią i wrażliwym układem pokarmowym – nie zawierają zbóż, więc nie wywołują uczuleń i są bardzo dobrze przyswajane przez psi organizm, a dodatek marchewki wspomaga pracę jelit.

Smakołyki mają formę suchych, twardych krokiecików, dzięki czemu można zabrać je ze sobą wszędzie i z łatwością poczęstować nimi psa (nie brudzą rąk). Dobrze sprawdzą się jako nagroda za dobre zachowanie, a także przekąska w wolnej chwili. Twój pies z pewnością ucieszy się z takiego przyjemnego urozmaicenia dnia, a Ty będziesz mieć pewność, że podajesz swojemu psu zdrowe smakołyki. Nie dodajemy do chrupek żadnych sztucznych substancji – barwników, konserwantów ani aromatów. Jesteśmy przekonani, że naturalne składniki są dla czworonogów najlepsze.

Smakołyki są zapakowane w eleganckie pudełko, aby łatwo je było przechowywać i by były pod ręką zawsze, gdy chcesz nagrodzić swojego psa.

Nie zawiera zbóż

75% mięsa i Białka zwierzęcego

bez gmo
i polepszaczy

Waga: 100 g
Skład: mięso z dzika 75%, ziemniaki 14%, błonnik grochowy 7%, siekana marchewka 4%.
Skład analityczny: białko surowe 21,1%, tłuszcz surowy 14,7%, włókno surowe 1,9%, popiół surowy 8,8%.