Mięsne chrupki bezglutenowe – konina i ziemniaki. Bezglutenowy przysmak dla psa

Mięsne chrupki bezzbożowe o smaku koniny

Petvita Mięsne chrupki bezglutenowe z koniny z ziemniakami

Sami jesteśmy miłośnikami i właścicielami czworonogów i wiemy, jak odpowiadać na ich potrzeby. Mięsne chrupki to aromatyczna, smakowita przekąska, która skusi nawet największe niejadki. Smakołyk został stworzony wyłącznie z naturalnych składników – zawiera aż 60% koniny oraz warzywa, dzięki czemu jest zdrowy i poza przyjemnością gryzienia, dostarcza psu niezbędne witaminy i minerały. Szczególnie polecamy przekąskę czworonogom ze skłonnościami do alergii, ponieważ nie zawiera sztucznych dodatków ani zbóż (przysmak bezglutenowy), które często są przyczyną uczuleń.

Chrupki mają postać twardych krokiecików, dzięki czemu łatwo zabrać je ze sobą np. na sesję szkoleniową lub spacer i nagradzać czworonoga za odpowiednie zachowanie (nie brudzą rąk, można schować je do kieszeni lub saszetki). Mogą służyć także jako przekąska w wolnej chwili i urozmaicenie, które zapobiegnie nudzie naszego czworonoga i zapewni mu dobre samopoczucie. A my będziemy mieć pewność, że nasz pupil dostaje zdrowe, naturalne przysmaki najwyższej jakości.

Smakołyki są zapakowane w eleganckie pudełko, dzięki czemu łatwo je przechowywać i mieć je w pobliżu zawsze, gdy chcemy nagrodzić naszego pupila.

Nie zawiera zbóż

60% mięsa i Białka zwierzęcego

bez gmo
i polepszaczy

Waga: 100 g
Skład: konina 60%, ziemniaki 29%, produkty pochodzenia roślinnego w tym błonnik grochowy 11%.
Skład analityczny: białko surowe 21,6%, tłuszcz surowy 11,7%, popiół surowy 8,35%, włókno surowe 1,8%..