Przysmak dla psa Petvita ze strusiem

Petvita Przysmak bezglutenowy z MIęsem strusia

Szukasz sposobu, by urozmaicić treningi ze swoim psem? Smakołyki bezglutenowe z mięsem strusia świetnie sprawdzą się podczas sesji szkoleniowych zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Mają formę małych, twardych krokiecików, dzięki czemu nie brudzą rąk i sprawiają, że nagradzanie pupila jest bardzo łatwe. Smakołyki mają uniwersalną wielkość – dobrze sprawdzą się jako nagroda dla małego psa, a także dużego lub olbrzymiego czworonoga. Opakowanie zawiera 100 g smakołyków – to duża garść. Dzięki takiej ilości smakołyki zawsze pozostają świeże.

Psy chętnie zjadają przysmak ze względu na intensywny zapach, który przyciąga ich uwagę i motywuje do skupienia się na ćwiczeniach. Ten efekt uzyskaliśmy dzięki specjalnej recepturze opartej na naturalnych składnikach – smakołyki zawierają aż 60% mięsa ze strusia i 29% ziemniaków. Są dobrym wyborem dla psów alergików ze względu na brak glutenu.

Smakołyki dobrze sprawdzą się również jako zajęcie dla pupila w domu – mogą stanowić wypełnienie konga i innych zabawek albo służyć do gry w szukanie smakołyków.

Przysmaki pakujemy w eleganckie pudełko, które ułatwia przechowywanie i sprawia, że zawsze możemy mieć pod ręką nagrodę dla naszego pupila.

Nie zawiera zbóż

60% mięsa i Białka zwierzęcego

bez gmo
i polepszaczy

Waga: 100 g
Skład: mięso ze strusia 60%, ziemniaki 29% i błonnik grochowy 11%.
Skład analityczny: białko surowe 36,6%, tłuszcz surowy 13,8%, włókno surowe 5,5%, popiół surowy 5,3%.

Przysmak treningowy Petvita z wołowiną

Petvita Przysmak bezglutenowy Z wołowiną

Smakołyki szkoleniowe z wołowiną świetnie sprawdzą się w wielu sytuacjach. Mogą służyć jako nagroda podczas sesji szkoleniowych. Są małe i twarde, więc nie brudzą rąk i ułatwiają podawanie psu nagrody. Przysmak będzie również dobrym rozwiązaniem podczas długiej nieobecności właścicieli albo podczas odpoczynku – może służyć jako wypełnienie zabawek dla psa lub przekąska.

Smakołyki o smaku wołowiny są chętnie zjadane przez psy ze względu na intensywny zapach i naturalny skład. Podstawowym składnikiem przysmaku jest mięso wołowe (aż 72%), pozostałą część stanowią warzywa. Dzięki temu smakołyki są źródłem białka zwierzęcego oraz witamin i minerałów. Nie stosujemy sztucznych składników ani zbóż (smakołyki bezglutenowe), dlatego szczególnie polecamy przysmak dla psów z alergią, a także psów-niejadków.

Wielkość smakołyków jest uniwersalna – mogą stanowić przekąskę dla dużego psa, albo dla miniaturki. Właściciele kilku czworonogów nie muszą więc kupować osobnych opakowań dla swoich pupili.
Smakołyki pakujemy w eleganckie pudełko. Dzięki niemu przechowywanie nie sprawia problemu, a my zawsze mamy pod ręką pyszny smakołyk dla ukochanego czworonoga.

Nie zawiera zbóż

72% mięsa i Białka zwierzęcego

bez gmo
i polepszaczy

Waga: 100 g
Skład: mięso wołowe 72%, ziemniaki 18% i błonnik grochowy 10%.
Wartości pokarmowe: białko surowe 35,4%, tłuszcz surowy 12,7%, popiół surowy 7,4%, włókno surowe 4,4%.

Smakołyk szkoleniowy bezglutenowy Petvita z jeleniem

Petvita Przysmak bezglutenowy z mięsem z jelenia

Smakołyk szkoleniowy z mięsem z jelenia to bezzbożowy przysmak dla psów. Nie uczula i sprawdza się u czworonogów z wrażliwym żołądkiem. Smakołyk wyróżnia się w pełni naturalnym składem – zawiera aż 75% mięsa z jelenia oraz warzywa, dzięki czemu jest źródłem cennego białka, witamin i minerałów. Nie dodajemy sztucznych składników, barwników ani konserwantów, które mogłyby zaszkodzić Twojemu pupilowi.

Smakołyk ma intensywny zapach i smak, dzięki czemu psy go uwielbiają – także niejadki. Stanowi świetną nagrodę w trakcie szkolenia, ponieważ ma formę niewielkich, twardych krokiecików, które łatwo schować do kieszeni (nie brudzą) i nagradzać czworonoga. Sprawdzi się także jako przekąska w domu lub wypełnienie do zabawek (np. kong), dzięki czemu zapewnimy naszemu pupilowi zajęcie i zapobiegniemy nudzie. Przysmak ma uniwersalny rozmiar – będzie dobrą przekąską zarówno dla małych, jak i większych czworonogów. Opakowanie zawiera 100 g produktu – taka ilość sprawia, że smakołyki zawsze pozostają świeże.

Smakołyk jest zapakowany w eleganckie pudełko, które ułatwia przechowywanie. Dzięki temu zawsze możemy mieć pod ręką nagrodę, by pokazać naszemu ulubieńcowi, że jest dobrym psem.

Nie zawiera zbóż

75% mięsa i Białka zwierzęcego

bez gmo
i polepszaczy

Waga: 100 g
Skład: mięso jelenia 75%, ziemniaki 15% i błonnik grochowy 11%.
Skład analityczny: białko surowe 29%, tłuszcz surowy 13,3%, włókno surowe 5,6%, popiół surowy 8,0%.

Smakołyk szkoleniowy Petvita z łososiem

Petvita Przysmak bezglutenowy z łososiem

Szukasz przysmaku, który Twój pies pokocha? Smakołyk szkoleniowy z łososiem świetnie sprawdzi się podczas treningów oraz jako zajęcie dla psa w domu. W pełni naturalny skład – aż 60% łososia i warzywa – stanowią bezpieczną, zdrową, pełną witamin i minerałów przekąskę. Szczególnie polecamy ją psim alergikom (produkt bezglutenowy) i niejadkom. Intensywny zapach i smak zachęci każdego czworonoga oraz będzie doskonałą motywacją do wykonywania poleceń podczas szkolenia.

Smakołyk ma formę małych, twardych krokiecików, dzięki czemu łatwo podawać go psu w formie nagrody (nie brudzi rąk). Uniwersalny rozmiar sprawia, że przysmak sprawdzi się jako przekąska zarówno dla dużych jak i małych psów. Może stanowić wypełnienie zabawki (np. typu kong) albo służyć do zabawy w szukanie smakołyków. Jedno jest pewne – dzięki tym przysmakom Twój pupil nie będzie się nudzić i pozostanie w doskonałym humorze.

Opakowanie zawiera 100 g smakołyków – to duża garść. Dzięki takiej ilości smakołyki zawsze pozostają świeże.

Smakołyki są pakowane w eleganckie pudełko, które ułatwia przechowywanie i sprawia, że zawsze możemy mieć pod ręką nagrodę dla ukochanego czworonoga.

Nie zawiera zbóż

60% mięsa i Białka zwierzęcego

bez gmo
i polepszaczy

Waga: 100 g
Skład: mięso z łososia 60%, ziemniaki 29% i błonnik grochowy 11%.
Skład analityczny: białko surowe 29%, tłuszcz surowy 7,5%, popiół surowy 6%, włókno surowe 5%.

Mięsne chrubki bezglutrenowe dla psów

Petvita Mięsne chrupki bezglutenowe z mięsa dzika z marchewką

Mięsne chrupki to zdrowa, w pełni naturalna przekąska dla Twojego pupila. Została stworzona z aż 75% mięsa z dzika, marchewki i innych warzyw, aby była smakowita i dostarczała psom witamin i minerałów. Intensywny zapach skusi nawet największe niejadki. Chrupki polecamy szczególnie dla psów z alergią i wrażliwym układem pokarmowym – nie zawierają zbóż, więc nie wywołują uczuleń i są bardzo dobrze przyswajane przez psi organizm, a dodatek marchewki wspomaga pracę jelit.

Smakołyki mają formę suchych, twardych krokiecików, dzięki czemu można zabrać je ze sobą wszędzie i z łatwością poczęstować nimi psa (nie brudzą rąk). Dobrze sprawdzą się jako nagroda za dobre zachowanie, a także przekąska w wolnej chwili. Twój pies z pewnością ucieszy się z takiego przyjemnego urozmaicenia dnia, a Ty będziesz mieć pewność, że podajesz swojemu psu zdrowe smakołyki. Nie dodajemy do chrupek żadnych sztucznych substancji – barwników, konserwantów ani aromatów. Jesteśmy przekonani, że naturalne składniki są dla czworonogów najlepsze.

Smakołyki są zapakowane w eleganckie pudełko, aby łatwo je było przechowywać i by były pod ręką zawsze, gdy chcesz nagrodzić swojego psa.

Nie zawiera zbóż

75% mięsa i Białka zwierzęcego

bez gmo
i polepszaczy

Waga: 100 g
Skład: mięso z dzika 75%, ziemniaki 14%, błonnik grochowy 7%, siekana marchewka 4%.
Skład analityczny: białko surowe 21,1%, tłuszcz surowy 14,7%, włókno surowe 1,9%, popiół surowy 8,8%.

Mięsne chrupki bezzbożowe o smaku koniny

Petvita Mięsne chrupki bezglutenowe z koniny z ziemniakami

Sami jesteśmy miłośnikami i właścicielami czworonogów i wiemy, jak odpowiadać na ich potrzeby. Mięsne chrupki to aromatyczna, smakowita przekąska, która skusi nawet największe niejadki. Smakołyk został stworzony wyłącznie z naturalnych składników – zawiera aż 60% koniny oraz warzywa, dzięki czemu jest zdrowy i poza przyjemnością gryzienia, dostarcza psu niezbędne witaminy i minerały. Szczególnie polecamy przekąskę czworonogom ze skłonnościami do alergii, ponieważ nie zawiera sztucznych dodatków ani zbóż (przysmak bezglutenowy), które często są przyczyną uczuleń.

Chrupki mają postać twardych krokiecików, dzięki czemu łatwo zabrać je ze sobą np. na sesję szkoleniową lub spacer i nagradzać czworonoga za odpowiednie zachowanie (nie brudzą rąk, można schować je do kieszeni lub saszetki). Mogą służyć także jako przekąska w wolnej chwili i urozmaicenie, które zapobiegnie nudzie naszego czworonoga i zapewni mu dobre samopoczucie. A my będziemy mieć pewność, że nasz pupil dostaje zdrowe, naturalne przysmaki najwyższej jakości.

Smakołyki są zapakowane w eleganckie pudełko, dzięki czemu łatwo je przechowywać i mieć je w pobliżu zawsze, gdy chcemy nagrodzić naszego pupila.

Nie zawiera zbóż

60% mięsa i Białka zwierzęcego

bez gmo
i polepszaczy

Waga: 100 g
Skład: konina 60%, ziemniaki 29%, produkty pochodzenia roślinnego w tym błonnik grochowy 11%.
Skład analityczny: białko surowe 21,6%, tłuszcz surowy 11,7%, popiół surowy 8,35%, włókno surowe 1,8%..