Smakołyk szkoleniowy bezglutenowy dla psa z łososiem

Smakołyk szkoleniowy Petvita z łososiem

Petvita Przysmak bezglutenowy z łososiem

Szukasz przysmaku, który Twój pies pokocha? Smakołyk szkoleniowy z łososiem świetnie sprawdzi się podczas treningów oraz jako zajęcie dla psa w domu. W pełni naturalny skład – aż 60% łososia i warzywa – stanowią bezpieczną, zdrową, pełną witamin i minerałów przekąskę. Szczególnie polecamy ją psim alergikom (produkt bezglutenowy) i niejadkom. Intensywny zapach i smak zachęci każdego czworonoga oraz będzie doskonałą motywacją do wykonywania poleceń podczas szkolenia.

Smakołyk ma formę małych, twardych krokiecików, dzięki czemu łatwo podawać go psu w formie nagrody (nie brudzi rąk). Uniwersalny rozmiar sprawia, że przysmak sprawdzi się jako przekąska zarówno dla dużych jak i małych psów. Może stanowić wypełnienie zabawki (np. typu kong) albo służyć do zabawy w szukanie smakołyków. Jedno jest pewne – dzięki tym przysmakom Twój pupil nie będzie się nudzić i pozostanie w doskonałym humorze.

Opakowanie zawiera 100 g smakołyków – to duża garść. Dzięki takiej ilości smakołyki zawsze pozostają świeże.

Smakołyki są pakowane w eleganckie pudełko, które ułatwia przechowywanie i sprawia, że zawsze możemy mieć pod ręką nagrodę dla ukochanego czworonoga.

Nie zawiera zbóż

60% mięsa i Białka zwierzęcego

bez gmo
i polepszaczy

Waga: 100 g
Skład: mięso z łososia 60%, ziemniaki 29% i błonnik grochowy 11%.
Skład analityczny: białko surowe 29%, tłuszcz surowy 7,5%, popiół surowy 6%, włókno surowe 5%.