Smakołyk szkoleniowy bezglutenowy dla psa z mięsem z jelenia

Smakołyk szkoleniowy bezglutenowy Petvita z jeleniem

Petvita Przysmak bezglutenowy z mięsem z jelenia

Smakołyk szkoleniowy z mięsem z jelenia to bezzbożowy przysmak dla psów. Nie uczula i sprawdza się u czworonogów z wrażliwym żołądkiem. Smakołyk wyróżnia się w pełni naturalnym składem – zawiera aż 75% mięsa z jelenia oraz warzywa, dzięki czemu jest źródłem cennego białka, witamin i minerałów. Nie dodajemy sztucznych składników, barwników ani konserwantów, które mogłyby zaszkodzić Twojemu pupilowi.

Smakołyk ma intensywny zapach i smak, dzięki czemu psy go uwielbiają – także niejadki. Stanowi świetną nagrodę w trakcie szkolenia, ponieważ ma formę niewielkich, twardych krokiecików, które łatwo schować do kieszeni (nie brudzą) i nagradzać czworonoga. Sprawdzi się także jako przekąska w domu lub wypełnienie do zabawek (np. kong), dzięki czemu zapewnimy naszemu pupilowi zajęcie i zapobiegniemy nudzie. Przysmak ma uniwersalny rozmiar – będzie dobrą przekąską zarówno dla małych, jak i większych czworonogów. Opakowanie zawiera 100 g produktu – taka ilość sprawia, że smakołyki zawsze pozostają świeże.

Smakołyk jest zapakowany w eleganckie pudełko, które ułatwia przechowywanie. Dzięki temu zawsze możemy mieć pod ręką nagrodę, by pokazać naszemu ulubieńcowi, że jest dobrym psem.

Nie zawiera zbóż

75% mięsa i Białka zwierzęcego

bez gmo
i polepszaczy

Waga: 100 g
Skład: mięso jelenia 75%, ziemniaki 15% i błonnik grochowy 11%.
Skład analityczny: białko surowe 29%, tłuszcz surowy 13,3%, włókno surowe 5,6%, popiół surowy 8,0%.