Smakołyk szkoleniowy bezglutenowy dla psa z mięsem ze strusia

Przysmak dla psa Petvita ze strusiem

Petvita Przysmak bezglutenowy z MIęsem strusia

Szukasz sposobu, by urozmaicić treningi ze swoim psem? Smakołyki bezglutenowe z mięsem strusia świetnie sprawdzą się podczas sesji szkoleniowych zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Mają formę małych, twardych krokiecików, dzięki czemu nie brudzą rąk i sprawiają, że nagradzanie pupila jest bardzo łatwe. Smakołyki mają uniwersalną wielkość – dobrze sprawdzą się jako nagroda dla małego psa, a także dużego lub olbrzymiego czworonoga. Opakowanie zawiera 100 g smakołyków – to duża garść. Dzięki takiej ilości smakołyki zawsze pozostają świeże.

Psy chętnie zjadają przysmak ze względu na intensywny zapach, który przyciąga ich uwagę i motywuje do skupienia się na ćwiczeniach. Ten efekt uzyskaliśmy dzięki specjalnej recepturze opartej na naturalnych składnikach – smakołyki zawierają aż 60% mięsa ze strusia i 29% ziemniaków. Są dobrym wyborem dla psów alergików ze względu na brak glutenu.

Smakołyki dobrze sprawdzą się również jako zajęcie dla pupila w domu – mogą stanowić wypełnienie konga i innych zabawek albo służyć do gry w szukanie smakołyków.

Przysmaki pakujemy w eleganckie pudełko, które ułatwia przechowywanie i sprawia, że zawsze możemy mieć pod ręką nagrodę dla naszego pupila.

Nie zawiera zbóż

60% mięsa i Białka zwierzęcego

bez gmo
i polepszaczy

Waga: 100 g
Skład: mięso ze strusia 60%, ziemniaki 29% i błonnik grochowy 11%.
Skład analityczny: białko surowe 36,6%, tłuszcz surowy 13,8%, włókno surowe 5,5%, popiół surowy 5,3%.