Język: Polski

O PETVITA

Petvita to marka karm dla psów i kotów powstała w wyniku wieloletnich poszukiwań. Sami dzielimy codzienne życie ze zwierzętami, dlatego oferujemy Państwu najlepsze rozwiązania żywieniowe.

Obraz idealnej karmy powstawał latami

Karmę Petvita wytwarzamy z najlepszej jakości czystego i świeżego mięsa indyka, kurczaka, kaczki, jagnięciny oraz ryby, przez co jest bardzo dobrze przyswajalna przez zwierzęta. Lokalni hodowcy od których kupujemy mięsa wystrzegają się trzymania drobiu w klatkach, a rybacy dostarczają nam wyłącznie świeżo złowione ryby.

Receptura idealnej karmy jest przygotowana tak, aby nie zawierała sztucznych ulepszaczy smaku. Petvita łączy w sobie wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu psy instynktownie jej łakną. Zastąpienie zbóż warzywami i owocami pozwoliło na znaczne obniżenie indeksu glikemicznego w karmie. Niski indeks glikemiczny nie obciąża trzustki oraz znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy. Odpowiedzialne podejście do żywienia zwierząt oraz odpowiednio dobrane składniki karm Petvita dostarczają pupilowi wszystkich niezbędnych elementów diety i pomagają utrzymać jego optymalną masę ciała.

Karma ULTRA PREMIUM nie zawiera sztucznych składników. Petvita jest doskonałym źródłem białka, zawiera najwyższej jakości naturalne antyoksydanty, kwasy Omega-3, cynk, aminokwasy oraz naturalne prebiotyki.

Zaawansowany proces technologiczny pozwolił na stworzenie idealnie zbilansowanej karmy, która osiągnęła pierwsze miejsce w rankingach testów smakowitości.

Bardzo ważne w żywieniu psów są makroelementy, m.in. wapń i fosfor. Priorytetem przy tworzeniu karm Petvita jest dla nas zachowanie odpowiedniego stosunku wapnia do fosforu. Podając swojemu pupilowi karmę Petvita masz pewność, że odpowiednie proporcje tych pierwiastków zostaną zachowane.

Kamy Petvita, wyprodukowanej w Belgii, nie da się porównać z żadnym innym producentem karm dla psów. Nasza różnorodność, najnowocześniejsza technologia produkcji, zawartość mięsa aż do 60%, autentycznie świeże, regionalne składniki dostarczane w ich naturalnej postaci, doskonale odzwierciedlają zdrową dietę naszych czworonogów.

P
Pure meat - only local sourced
E
Energy - for every day
T
Top quality. Satisfaction guaranteed
V
Vitality. Life force
I
Immunity in each kibble
T
Totally natural. Only the finest ingredients
A
Artifical additives free - naturaly tasty

Idealnie zbilansowana, bezzbożowa karma PETVITA to najlepsze rozwiązanie dla Twojego pupila

Karmy PETVITA zalety

  • Produkt bezglutenowy
  • Wsparcie dla układu pokarmowego
  • Poprawa odporności
  • Zapach ciała zwierzęcia
  • Wysoka zawartość mięsa
  • Wsparcie dla kości i mięśni
  • Kwasy Omega 3 i 6
  • Błyszcząca sierść

Wybierz właściwą karmę dla swojego zwierzęcia

Doskonale wiemy, jak istotne jest prawidłowe żywienie naszych czworonożnych przyjaciół. Wybierz karmy Petvita, oparte tylko na naturalnych składnikach najwyższej jakości.

Dowiedz się więcej